ESL 3851 Saladette hűtő fix tetővel
Cikkszám: ESL 3851
(2 értékelés alapján)Termék ára
338 100 Ft + ÁFA
Bruttó: 429 387 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
ESL 3851 Saladette hűtő fix tetővel
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél kivitelezés,
- 3 ajtóval rendelkezik,
- alsó aggregátorral,
- ventilációs hűtéssel,
- digitális kontroll és hőmérséklet kijelzővel,
- automata leolvasztó rendszer,
- hűtőközeg R134a,
- hűtés: +2°C/+8 °C, +43°C külső hőmérsékletig
Partnereink tapasztalatai alapján az ESL 3851 Saladette hűtőt fix tetővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | ESL 3851 |
| Szélesség | 1365 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Súly | 110 kg |
| Teljesítmény | 0,34 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 3 ajtós, fix tetővel |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Halász Judit, Tát - 2016.10.07
Kató Panna, Túrkeve - 2015.12.28