ESL 3821 Saladette hűtő fix tetővel
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél kivitelezés,
- 1 ajtóval és két fiókkal rendelkezik, 300 liter összkapacitással,
- alsó aggregátorral,
- statikus hűtéssel,
- digitális kontroll és hőmérséklet kijelzővel,
- automata leolvasztó rendszer,
- hűtőközeg R600a,
- hűtés: -2°C/+8 °C, +43°C külső hőmérsékletig
Partnereink tapasztalatai alapján az ESL 3821 Saladette hűtőt fix tetővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | ESL 3821 |
| Szélesség | 900 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 800 mm |
| Súly | 75 kg |
| Teljesítmény | 0,22 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 1 ajtó+ 2 fiók |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Még nem érkezett értékelés
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Eddigi kérdések és válaszok a termékkel kapcsolatban
Még nem tettek fel kérdést ezzel a termékkel kapcsolatban.