Dalmec BC 511 64+70 Sokkoló hűtő-fagyasztó
Cikkszám: BC51164+70
(2 értékelés alapján)Termék ára
1 292 032 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 640 881 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
Dalmec BC 511 64+70 Sokkoló hűtő-fagyasztó
A Dalmec olasz gyártmányú, professzionális nagykonyhai, 5 db GN 1/1-es tálca befogadóképességgel rendelkező sokkoló hűtő-fagyasztó, ami 600x400 tálcákhoz is kompatibilis, kívül belül rozsdamentes acél borítással rendelkezik.
Termék jellemzői:
- 60 mm-es, magas nyomáson fröccsöntött CFC és HCFC mentes poliuretán hőszigetelés,
- R507 hűtőközeg,
- automatikus leolvasztás és kondenzátum elpárologtatás,
- digitális kijelzővel és vezérléssel,
- az ajtó nyitási iránya átfordítható,
- gyorshűtési, fagyasztási vezérlés,
- időbeállítással vagy hőmérő szondával,
- fetöltési mennyiség: +70°C / +3°C 20kg, +70°C / -18°C 13kg
Partnereink tapasztalatai alapján a Dalmec BC 511 64+70 Sokkoló hűtő-fagyasztót kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | BC51164+70 |
| Szélesség | 820 mm |
| Mélység | 860 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Súly | 115 kg |
| Teljesítmény | 1,46 / 0,54 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 5 tálcás |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Czinege Adél, Isaszeg - 2016.01.31
Büki Flórián, Edelény - 2016.01.18