Dalmec BC 323 Sokkoló hűtő-fagyasztó
Cikkszám: BC323
(2 értékelés alapján)Termék ára
725 944 Ft + ÁFA
Bruttó: 921 949 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
Dalmec BC 323 Sokkoló hűtő-fagyasztó
A Dalmec olasz gyártmányú, professzionális nagykonyhai, 3 db GN 2/3-os tálca befogadóképességgel rendelkező sokkoló hűtő-fagyasztó kívül belül rozsdamentes acél borítással rendelkezik.
Termék jellemzői:
- 60 mm-es, magas nyomáson fröccsöntött CFC és HCFC mentes poliuretán hőszigetelés,
- R507 hűtőközeg,
- automatikus leolvasztás és kondenzátum elpárologtatás,
- digitális kijelzővel és vezérléssel,
- az ajtó nyitási iránya nem fordítható át,
- gyorshűtési, fagyasztási vezérlés,
- időbeállítással vagy hőmérő szondával,
- fetöltési mennyiség: +90°C / +3°C 7kg, +90°C /-18°C 5kg
Partnereink tapasztalatai alapján a Dalmec BC 323 Sokkoló hűtő-fagyasztót kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | BC323 |
| Szélesség | 655 mm |
| Mélység | 640 mm |
| Magasság | 490 mm |
| Súly | 53 kg |
| Teljesítmény | 0,55 / 0,21 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 3 tálcás |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Fekete Zsófi, Kerekegyháza - 2017.03.14
Balogh Mónika, Pusztaszabolcs - 2015.10.21