CS7 planetáris mixer 6 literes üsttel
Cikkszám: VFM7BCS73
(1 értékelés alapján)
CS7 planetáris mixer 6 literes üsttel
A planetáris mixerek planetáris keverési funkciója lehetővé teszi, hogy a dagasztó, a habverő és a keverő eszközök speciális előre-hátra mozgást végezzenek az egyszerű körmozgás helyett, ennek köszönhetően az edény minden sarkát elérik, így egyenletesen, alaposan összekevernek minden hozzávalót.
Termék jellemzői:
- mechanikus vezérlés,
- ki-be kapcsolás,
- vészkapcsolóval,
- fokozatmentes sebességkapcsoló,
- habverő,
- krémkeverő és dagasztó karral,
- 6 literes üst,
- két sebességfokozat: 40-250 ford/ perc
Partnereink tapasztalatai alapján a CS7 planetáris mixert 6 literes üsttel kifejezetten ajánljuk, éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak, cukrászdáknak, pékségeknek és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Az akció a készlet erejéig tart!
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | VFM7BCS73 |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 250 mm |
| Magasság | 410 mm |
| Súly | 22 kg |
| Teljesítmény | 0,325 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 6 literes üst |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Mészáros Enikõ, Tiszaföldvár - 2015.10.08