CASO WineDuett Touch 21 borhűtő
Válasszon Caso Wineduett Touch 21 borhűtő készüléket, ha az alább felsoroltak közül akár csak 1 állítás is igaz Önre!
– Érdekli a borgasztronómia, és azt prémium minőségben szeretné űzni.
– Fontosnak tartja, hogy a vörös és fehér borait külön, eltérő hőmérsékleten tárolhassa.
– Borkészletétől függetlenül egyszerre 21 üveget szeretne hűtve, fogyasztásra készen tárolni.
– Álmai borhűtője könnyedén kezelhető, beállításai és jelzései egyértelműek.
– Kincsnek minősülő borait védeni szeretné az UV sugárzástól és a melegtől.
Termék jellemzői:
- Kiváló minőségű borhűtő peltier hűtési technológiával
- Két hőmérsékleti zóna a fehérborok és vörösborok számára (maximum 21 palack) (palackmagasság: 310 mm)
- Felső zóna: 6 palack, hőmérséklet tartomány 7 °C – 18 °C
- Alsó zóna: 15 palack, hőmérséklet tartomány 10 °C – 18 °C
- Sensor Touch vezérlés, hőmérséklet szabályozható az ajtó kinyitása nélkül
- Színezett üveg
- Alacsony rezgés technológia
- Kék LED hőmérséklet kijelző zónánként
- Kapcsolható kék LED belső világítás
- Eltávolítható rozsdamentes acél polcok
- Kiváló minőségű rozsdamentes acél ajtókeret szigetelt üveggel
- Két hűtőrendszer
- Nagyon halk működés, zajszint 45,2 dB
- Hőmérséklet-tartomány maximum 16 °C-kal a környezeti hőmérséklet alatt
Partnereink tapasztalatai alapján a WineDuett Touch 21 borhűtőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | WineDuett Touch 21 (635) |
| Szélesség | 345 mm |
| Mélység | 510 mm |
| Magasság | 805 mm |
| Súly | 22 kg |
| Teljesítmény | 0,140 kW |
| Feszültség | 220-240 V |
| Speciális | Két hőmérsékleti zóna. |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába