CASO WineDuett 21 borhűtő
Igazi borszakértő? Hatalmas lelkesedéssel él a borgasztronómia iránt? Előszeretettel gyűjt és kóstol értékes borokat? Gondoskodjon borairól megfelelően, és válasszon nekik Caso borhűtőt!
A Caso Wineduett 21 borhűtő minden lehetőséget biztosít a megfelelő borhűtéshez. A két zónás borhűtő felső részét 7-18°C közötti, míg az alsót 10-18°C közötti hőmérsékletre lehet beállítani a legkülönlegesebb vörös és fehér borok számára. Így összesen 21 üveg tárolására és hűtésére alkalmas készülék.
A tökéletesen szigetelő UV-filterrel ellátott üvegajtó megóvja borait az aromák elvesztésétől. A Peltier hűtésnek köszönhetően rendkívül pontosan szabályozható a hőmérséklet, és mivel nincsenek mozgó alkatrészei, nagyon kicsi a meghibásodás esélye.
Termék jellemzői:
- Kiváló minőségű borhűtő Peltier hűtési technológiával
- Két különálló hőmérsékleti zóna a fehérborok és vörösborok számára
- A hőmérsékleti zónák külön-külön szabályozhatók:
- Felső zóna: 7° C – 18° C között 6 palack bor számára
- Alsó zóna: 10° C – 18° C között 15 palack bor számára (palackmagasság: 310 mm)
- Kék LED hőmérséklet kijelző zónánként
- Kapcsolható kék LED belső világítás
- Eltávolítható fa polcok
- Rozsdamentes acél ajtó szigetelt üveggel
- Két hűtési rendszer
- Nagyon halk működés, zajszint 45 dB
- Hőmérséklet-tartomány maximum 16 °C-kal a környezeti hőmérséklet alatt
Partnereink tapasztalatai alapján a WineDuett 21 borhűtőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | WineDuett 21 (630) |
| Szélesség | 345 mm |
| Mélység | 510 mm |
| Magasság | 805 mm |
| Súly | 20 kg |
| Teljesítmény | 0,140 kW |
| Feszültség | 220-240 V |
| Speciális | Két hőmérsékleti zóna. |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába