CASO WineComfort Touch 66 borhűtő
Válasszon Caso WineComfort Touch 66 borhűtő készüléket, ha az alább felsoroltak közül akár csak 1 állítás is igaz Önre! Érdekli a borgasztronómia, és azt prémium minőségben szeretné űzni. Elhivatottan keresi a jövő technológiáját megidéző, exkluzív háztartási készülékeket. Fontosnak tartja, hogy a vörös és fehér borait külön, eltérő hőmérsékleten tárolhassa. Otthona új készüléke működjön csendesen. Borkészletétől függetlenül egyszerre 66 üveget szeretne hűtve, fogyasztásra készen tárolni. Álmai borhűtője könnyedén kezelhető, beállításai és jelzései egyértelműek. Kincsnek minősülő borait védeni szeretné az UV sugárzástól és a melegtől.
Termék jellemzői:
- Kiváló minőségű borhűtő kompresszoros hűtéstechnikával
- Két elkülönített hőmérsékleti zóna, melyek külön-külön szabályozhatóak a fehér, illetve a vörös borok számára
- Érintő vezérlés, elegáns működtetés az ajtó kinyitása nélkül
- Hatékony ventilációs rendszerek biztosítják a stabil hőmérsékletet zónánként
- 66 palack tárolására alkalmas (palackmagasság: 310 mm)
- 3 rétegű, UV filterrel ellátott üveg az optimális aromavédelemért
- Tökéletes hőszigetelés a leggazdaságosabb energiafogyasztásért
- Hőmérséklet szabályozható: 5 – 20 °C között
- LED hőmérséklet kijelző zónánként
- Kapcsolható belső világítás
- Időtálló design, elegáns rozsdamentes acél kivitel, ergonomikus fogantyú
- Nagyon halk működés, zajszint 39 dB
Partnereink tapasztalatai alapján a WineComfort Touch 66 borhűtőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | WineComfort Touch 66 (662) |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 630 mm |
| Magasság | 1035 mm |
| Súly | 56.9 kg |
| Teljesítmény | 0,60 kW |
| Feszültség | 220-240 V |
| Speciális | Két hőmérsékleti zóna. |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába