VRX 1400/380 Feltéthűtő üveggel
Cikkszám: VRX1400380
4.7 (3 értékelés alapján)
Termék ára
Kosárba teszem
Leíráshoz
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
Termék jellemzői:
  • 6 db GN 1/3 edényhellyel,
  • külső és belső rozsdamentes acél kivitel,
  • digitális kontrol és hőmérséklet kijelzés,
  • automata leolvasztás,
  • +2 °C/ +10 °C között hűt, +43°C külső hőmérsékletig
Cikkszám VRX1400380
Szélesség 1400 mm
Mélység 395 mm
Magasság 435 mm
Súly 55 kg
Feszültség 230 V