UNOX XEVSC-0711-CRM "Slow Top" Alacsony hőmérsékleten sütő készülék
Cikkszám: XEVSC-0711-CRM
(2 értékelés alapján)Termék ára
1 192 740 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 514 780 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
UNOX XEVSC-0711-CR "Slow Top" Alacsony hőmérsékleten sütő készülék
A készüléket kizárólag a Master.Touch vezérlőpanellel rendelkező UNOX CHEFTOP gasztronómiai sütőkhöz tudjuk csatlakoztatni, és csak a sütőről tudjuk vezérelni, tehát nem önálló vezérlésű.
Termék jellemzői:
- 7 GN 1/1 sütőlemez kapacitású,
- maximum 180°C-ig tudjuk melegíteni,
- bármelyik 3-10 tálcás UNOX CHEFTOP Mind.Maps sütő ráépíthető
Partnereink tapasztalatai alapján az UNOX XEVSC-0711-CR "Slow Top" Alacsony hőmérsékleten sütő készüléket kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak, cukrászdáknak, pékségeknek és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Kattintson ide és töltse le az UNOX CHEFTOP katalógusát!
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | XEVSC-0711-CRM |
| Szélesség | 750 mm |
| Mélység | 792 mm |
| Magasság | 961 mm |
| Súly | 63 kg |
| Teljesítmény | 3,2 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | önálló vezérlés nélkül |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Pásztor Attila, Nagyhalász - 2016.01.14
Kerekes Ági, Zsámbék - 2015.10.29