TCG-811E Egy fedlapos kontaktgrill
Cikkszám: TCG811E
(1 értékelés alapján)
TCG-811E Egy fedlapos kontaktgrill
A rozsdamentes sütőlap mindkét oldalán süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. A kontaktgrill segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- elektromos,
- asztali kialakítás,
- rozsdamentes speciális vasból készült, bordázott sütőfelülettel és önkiegyensúlyozó sima fedlappal rendelkezik,
- a sütőfelület mérete 360 mm x 240 mm,
- a kívánt hőmérsékletet 50-300°C között a manuálisan tekerhető hőfokszabályozó segítségével állíthatjuk be,
- a termosztát 300°C-ig állítható
Partnereink tapasztalatai alapján az TCG-811E Egy fedlapos kontaktgrillt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | TCG811E |
| Szélesség | 430 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 28 kg |
| Teljesítmény | 2,2 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | bordázott sütőfelület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Csintalan Andrea, Budakalász - 2016.10.03