TC8 Húsdaráló motorhűtéssel
Cikkszám: TC8
(1 értékelés alapján)
TC8 Húsdaráló motorhűtéssel
Termék jellemzői:
- minden rozsdamentes acélból készült,
- leszerelhető, élelmiszer-barát inox darálófej, inox komponensekkel,
- 80 kg/óra teljesítményű,
- rozsdamentes adagolótálca és fogadóedény,
- "CE" minősítéssel rendelkezik
Tartozék:
- szállítócsiga,
- önélező vágókés,
- lyuktárcsa Ø6 és 8mm lyukátmérővel,
- kolbásztöltő cső szett
Partnereink tapasztalatai alapján a TC8 Húsdarálót motorhűtéssel kifejezetten ajánljuk élelmiszerboltoknak, éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | TC8 |
| Szélesség | 210 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Magasság | 315 mm |
| Súly | 23 kg |
| Teljesítmény | 0,55 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 80 kg/ óra |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Buday Fruzsina, Pusztaszabolcs - 2015.10.22
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Eddigi kérdések és válaszok a termékkel kapcsolatban
Még nem tettek fel kérdést ezzel a termékkel kapcsolatban.