TC32 Húsdaráló motorhűtéssel
Cikkszám: TC32
(2 értékelés alapján)
TC32 Húsdaráló motorhűtéssel
Termék jellemzői:
- minden rozsdamentes acélból készült,
- leszerelhető élelmiszer-barát inox darálófej,
- adagolótölcsérrel,
- kisfeszültségű vezérlőpanellel,
- komplett irányváltó kapcsoló és reset gomb,
- megbízható, a legnehezebb textúrájú húst is le tudja darálni,
- megfelel minden higiéniai előírásnak,
- könnyű karbantartás,
- CE tanúsítvány,
- 320 kg/óra teljesítményű
Tartozék:
- szállítócsiga,
- önélező vágókés,
- lyuktárcsa Ø6 és 8 mm lyukátmérővel
Minden tartozékot nagyon könnyű eltávolítani.
Partnereink tapasztalatai alapján a TC32 Húsdarálót motorhűtéssel kifejezetten ajánljuk élelmiszerboltoknak, éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | TC32 |
| Szélesség | 425 mm |
| Mélység | 285 mm |
| Magasság | 490 mm |
| Súly | 96 kg |
| Teljesítmény | 1,5 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 320kg/ óra |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Koszorús Zsombor, Budakalász - 2016.06.29
Orbán Dominik, Tököl - 2016.01.26
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Eddigi kérdések és válaszok a termékkel kapcsolatban
Még nem tettek fel kérdést ezzel a termékkel kapcsolatban.