RM Gastro ST 40 E Elektromos főzőzsámoly
Cikkszám: ST 40 E
(1 értékelés alapján)Termék ára
353 084 Ft + ÁFA
Bruttó: 448 417 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro ST 40 E Elektromos főzőzsámoly
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
A főzőzsámoly használatakor nagy mennyiségű ételt tudunk elkészíteni könnyen és gyorsan.
Termék jellemzői:
- a teljesítmény kívánt erősségét a szabályozó gomb segítségével tudjuk 4 fokozatban beállítani,
- rozsdamentes acél burkolat,
- 400 mm-es főzőlappal rendelkezik
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro ST 40 E Elektromos főzőzsámolyt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | ST 40 E |
| Szélesség | 568 mm |
| Mélység | 568 mm |
| Magasság | 570 mm |
| Súly | 78.5 kg |
| Teljesítmény | 5 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 40 cm átmérőjű sütőfelület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Halmi Evelin, Tápiószele - 2016.10.20