RM Gastro SPT 90/5 GLS Gáztűzhely 5 égővel, elektromos sütővel
Cikkszám: SPT 90/5 GLS
(2 értékelés alapján)Termék ára
1 002 808 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 273 566 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SPT 90/5 GLS Gáztűzhely 5 égővel, elektromos sütővel
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A gáztűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 600-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 5 db sárgaréz égővel rendelkezik,
- az égők teljesítménye egyenként 4,5 kW,
- az égők teljesen szétszerelhetőek,
- öntöttvas rácsokkal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen,
- rozsdamentes acél burkolat,
- álló kialakítás,
- állítható lábak,
- elektromos, légkeveréses sütővel rendelkezik,
- a sütőtérben a hőmérsékletet 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- a sütő teljesítménye 3,13 kW,
- a sütőhöz GN 1/1-es sütőrács tartozik,
- a sütő mellett egy zárt, semleges szekrény is található
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SPT 90/5 GLS Gáztűzhelyet 5 égővel, elektromos sütővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SPT 90/5 GLS |
| Szélesség | 990 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 860 mm |
| Súly | 104.8 kg |
| Teljesítmény | 22,5 (G) + 3,13 (E) kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 5 égős+sütő |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Szántó Lilla, Nagyecsed - 2016.08.25
Graner Judit, Újkígyós - 2016.06.04