RM Gastro SPQ 704 E Elektromos tűzhely 2 db szögletes főzőlappal
Cikkszám: SPQ 704 E
(1 értékelés alapján)Termék ára
354 328 Ft + ÁFA
Bruttó: 449 997 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SPQ 704 E Elektromos tűzhely 2 db szögletes főzőlappal
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. Az elektromos tűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 2 db, egyenként 2,6 kW teljesítménnyel üzemelő, szögletes, 220 mm x 220 mm méretű, öntöttvas főzőlappal rendelkezik,
- a főzőlapok belső hővédelemmel vannak ellátva a túlmelegedés ellen,
- a hőmérsékletet 50-400°C között tudjuk szabályozni,
- rozsdamentes acél burkolat,
- asztali kialakítás,
- nem tartozik hozzá sütő
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SPQ 704 E Elektromos tűzhelyet 2 db szögletes főzőlappal kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SPQ 704 E |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Súly | 32 kg |
| Teljesítmény | 5,2 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 2 szögletes lap |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Ignácz Ferenc, Kisbér - 2017.01.14