RM Gastro SPF 120 G Gáztűzhely (régi kód: SPB 70/120 G)
Cikkszám: SPF 120 G
(2 értékelés alapján)Termék ára
621 325 Ft + ÁFA
Bruttó: 789 083 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SPF 120 G Gáztűzhely (régi kód: SPB 70/120 G)
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Termék jellemzői:
- 6 égős,
- álló kialakítás,
- az égők teljesítménye: 2 x 4 kW + 4 x 7 kW,
- öntöttvas rács,
- nem tartozik hozzá sütő,
- 4 oldalról nyitott alépítménnyel,
- rozsdamentes acélból készült szerkezet,
- 50 mm-ig állítható lábak
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SPF 120 G Gáztűzhelyet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SPF 120 G |
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 74.8 kg |
| Teljesítmény | 36 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 6 égős |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Svéd Benjamin, Hajdúsámson - 2017.03.30
Jónás Krisztián, Tura - 2016.09.27