RM Gastro SP 90/5 GLS Gáztűzhely 5 égővel
Cikkszám: SP90/5GLS
(3 értékelés alapján)Termék ára
551 256 Ft + ÁFA
Bruttó: 700 095 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SP 90/5 GLS Gáztűzhely 5 égővel
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A gáztűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 600-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 5 db, egyenként 4,5 kW teljesítményű sárgaréz égővel rendelkezik,
- az égők teljesen szétszerelhetőek,
- szabályozható lángintenzitás,
- rozsdamentes acél burkolat,
- öntött vas rácsokkal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen,
- asztali kialakítás
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SP 90/5 GLS Gáztűzhelyet 5 égővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SP90/5GLS |
| Szélesség | 990 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 54.5 kg |
| Teljesítmény | 22,5 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 5 égős, asztali |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Petőfi Lívia, Körmend - 2016.10.06
Kováts Patrícia, Sárvár - 2016.08.07
Sass Dávid, Sátoraljaújhely - 2015.11.05