RM Gastro SP 90 GLS Gáztűzhely 6 égővel + PO 90 L Semleges szekrény
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
RM Gastro SP 90 GLS Gáztűzhely 6 égővel
Termék jellemzői:
- 6 db, egyenként 4,5 kW teljesítményű sárgaréz égővel rendelkezik,
- az égők teljesen szétszerelhetőek,
- szabályozható lángintenzitás,
- rozsdamentes acél burkolat,
- öntött vas rácsokkal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen,
- asztali kialakítás
RM Gastro PO 90 L Semleges szekrény
Termék jellemzői:
- minden oldalról nyitott szekrény,
- 1 db polccal rendelkezik,
- állítható rozsdamentes acél lábak,
- nincs ajtaja,
- rozsdamentes acél burkolat,
- mérete: 990 mm x 510 mm x 570 mm
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SP 90 GLS Gáztűzhelyet 6 égővel + PO 90 L Semleges szekrényt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SP90GLS+PO90L |
| Szélesség | 990 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 56.4 kg |
| Teljesítmény | 27 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 6 égős, asztali gáztűzhely semleges szekrénnyel |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába