RM Gastro SP 31 GLS Gáztűzhely 1 égővel
Cikkszám: SP 31 GLS
(3 értékelés alapján)Termék ára
177 160 Ft + ÁFA
Bruttó: 224 993 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro SP 31 GLS Gáztűzhely 1 égővel
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A gáztűzhely a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 600-as főzősorhoz tartozik.
Kiválóan alkalmas húsok, tésztafélék sütésére, párolására, főzésére és az elkészült ételek melegentartására is.
Termék jellemzői:
- 1 db 8 kW teljesítményű sárgaréz égővel rendelkezik,
- az égő teljesen szétszerelhető,
- szabályozható lángintenzitás,
- őrláng funkcióval,
- rozsdamentes acél burkolat,
- öntött vas ráccsal ellátott, amely lehetővé teszi a nagyméretű edények biztonságos mozgatását a tűzhelyen,
- asztali kialakítás
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro SP 31 GLS Gáztűzhelyet 1 égővel kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | SP 31 GLS |
| Szélesség | 330 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 17 kg |
| Teljesítmény | 8 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 1 égős, asztali |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Nemes Zsófia, Dunavarsány - 2016.06.15
Görög Rebeka, Mór - 2016.02.16
Somogyi Szabolcs, Encs - 2015.12.02