RM Gastro FTRC 90/40 E Elektromos rostlap
Cikkszám: FTRC 90/40 E
(3 értékelés alapján)Termék ára
531 480 Ft + ÁFA
Bruttó: 674 980 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTRC 90/40 E Elektromos rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A rostlap a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
Az öntöttvas rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. A krómozott rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- álló kialakítás,
- rozsdamentes burkolat,
- 12 mm vastag bordázott króm sütőfelület,
- zsírgyűjtő fiókkal rendelkezik,
- a sütőlap mérete: 310 mm x 650 mm,
- 3 oldalon fröccsenés gátló,
- alul nyitott semleges szekrényre van helyezve, melyhez opcionálisan rendelhető ajtó,
- állítható lábak,
- a hőmérsékletet 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTRC 90/40 E Elektromos rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTRC 90/40 E |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 78.7 kg |
| Teljesítmény | 6 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | krómozott, bordázott felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Grósz Edina, Tököl - 2017.03.17
Magyar Barna, Felsőzsolca - 2016.08.09
Petőcs Anita, Nagyatád - 2016.01.25