RM Gastro FTR 30 G Gázüzemű rostlap
Cikkszám: FTR 30 G
(3 értékelés alapján)Termék ára
192 136 Ft + ÁFA
Bruttó: 244 013 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTR 30 G Gázüzemű rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az öntöttvas rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. A gázüzemű rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél burkolat,
- 10 mm vastag, 320 mm x 480 mm méretű, bordázott öntöttvas sütőfelülettel rendelkezik,
- zsírgyűjtő fiókkal felszerelt,
- piezzo gyújtással működik,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTR 30 G Gázüzemű rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTR 30 G |
| Szélesség | 330 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 27.3 kg |
| Teljesítmény | 4 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | bordázott felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Simon Dorka, Törökbálint - 2016.09.28
Molnár Lili, Nagykálló - 2015.12.24
Graner Alexandra, Sárvár - 2015.11.01