RM Gastro FTHRC 60 E Elektromos rostlap
Cikkszám: FTHRC 60 E
(3 értékelés alapján)Termék ára
286 958 Ft + ÁFA
Bruttó: 364 437 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTHRC 60 E Elektromos rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
A króm rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. Az elektromos rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél burkolat,
- 10 mm vastag, 650 mm x 480 mm méretű, félig sima, félig bordázott króm sütőfelülettel rendelkezik,
- a sütőlapokat a két oldalon külön-külön vezérelhetjük,
- zsírgyűjtő fiókkal felszerelt,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTHRC 60 E Elektromos rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTHRC 60 E |
| Szélesség | 660 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 47.1 kg |
| Teljesítmény | 6 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | krómozott, fele sima, fele bordázott felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Dobos Csanád, Dorog - 2016.07.29
Csizmadia Bianka, Füzesabony - 2016.06.21
Vida Zsolt, Sajószentpéter - 2015.10.23