Termék ára
492 818 Ft + ÁFA
Bruttó: 625 879 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTHR 90 G Gázüzemű rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Az öntöttvas rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. A gázüzemű rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél burkolat,
- 10 mm vastag, 970 mm x 480 mm méretű, 2/3 részt sima, 1/3 részt bordázott, öntöttvas sütőfelülettel rendelkezik,
- a sütőlapok három részre osztva külön-külön vezérelhetőek,
- zsírgyűjtő fiókkal felszerelt,
- piezzo gyújtással működik,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTHR 90 G Gázüzemű rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTHR 90 G |
| Szélesség | 990 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 86.4 kg |
| Teljesítmény | 12 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | 2/3 részt sima, 1/3 részt bordázott, öntöttvas sütőfelület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába