RM Gastro FTHR 780 G Gázüzemű rostlap
Cikkszám: FTHR 780 G
(1 értékelés alapján)Termék ára
810 964 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 029 925 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTHR 780 G Gázüzemű rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A rostlap a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 700-as főzősorhoz tartozik.
Az öntöttvas rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. A gázüzemű dupla rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- álló kialakítás,
- rozsdamentes burkolat,
- 12 mm vastag, félig sima, félig bordázott, öntöttvas sütőfelület,
- a két, egyenként 7 kW teljesítményű modul egymástól függetlenül vezérelhető,
- lekerekített élek,
- zsírgyűjtő fiókkal rendelkezik,
- a sütőlap mérete: 770 mm x 560 mm,
- hátsó és oldalsó felhajtás,
- piezzo (elektromos) gyújtással,
- őrláng funkció,
- alul nyitott semleges szekrényre van helyezve, melyhez opcionálisan rendelhető ajtó,
- állítható lábak
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTHR 780 G Gázüzemű rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTHR 780 G |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 101 kg |
| Teljesítmény | 14 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | sima + bordázott felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Szabolcsi Csenge, Szerencs - 2017.01.22