RM Gastro FTHR 60 EL Elektromos rostlap
Cikkszám: FTHR 60 EL
(2 értékelés alapján)Termék ára
245 552 Ft + ÁFA
Bruttó: 311 851 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTHR 60 EL Elektromos rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A rostlap a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 600-as főzősorhoz tartozik.
Az öntöttvas rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. Az elektromos rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- asztali kialakítás,
- rozsdamentes burkolat,
- 10 mm vastag, félig sima, félig bordázott, öntöttvas sütőfelület,
- 2 külön szabályozható sütőfelület,
- lekerekített élek,
- zsírgyűjtő fiókkal rendelkezik,
- a sütőlap mérete: 650 mm x 480 mm,
- hátsó és oldalsó felhajtás,
- a hőmérsékletet 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTHR 60 EL Elektromos rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTHR 60 EL |
| Szélesség | 660 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 57.7 kg |
| Teljesítmény | 6 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | fele sima, fele bordázott felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Petőfi Milán, Ács - 2016.07.24
Bodrogi Csanád, Tápiószele - 2016.02.24