RM Gastro FTHC 90 G Gázüzemű rostlap
Cikkszám: FTHC 90 G
(2 értékelés alapján)Termék ára
547 713 Ft + ÁFA
Bruttó: 695 595 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTHC 90 G Gázüzemű rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
A króm rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. A gázüzemű rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél burkolat,
- 10 mm vastag, 970 mm x 480 mm méretű, sima króm sütőfelülettel rendelkezik,
- a sütőlapok három részre osztva külön-külön vezérelhetőek,
- zsírgyűjtő fiókkal felszerelt,
- piezzo gyújtással működik,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTHC 90 G Gázüzemű rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTHC 90 G |
| Szélesség | 990 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 86.4 kg |
| Teljesítmény | 12 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | sima öntöttvas felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Illés Dóra, Kisújszállás - 2016.04.21
Antal Hanna, Szécsény - 2015.11.20