RM Gastro FTHC 30 G Gázüzemű rostlap
Cikkszám: FTHC 30 G
(3 értékelés alapján)Termék ára
222 080 Ft + ÁFA
Bruttó: 282 042 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FTHC 30 G Gázüzemű rostlap
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
A króm rostlapon süthetünk húst, kolbászt, halat, pirítóst akár egy időben is. A gázüzemű rostlap segítségével az ételeket nagyon rövid idő alatt tudjuk elkészíteni minimális mennyiségű zsír hozzáadásával.
Termék jellemzői:
- rozsdamentes acél burkolat,
- 10 mm vastag, 320 mm x 480 mm méretű, sima króm sütőfelülettel rendelkezik,
- zsírgyűjtő fiókkal felszerelt,
- piezzo gyújtással működik,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FTHC 30 G Gázüzemű rostlapot kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FTHC 30 G |
| Szélesség | 330 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 27.3 kg |
| Teljesítmény | 4 kW |
| Feszültség | gáz V |
| Speciális | krómozott sima felület |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Venczel Tímea, Balatonalmádi - 2017.01.21
Török Tímea, Polgárdi - 2016.09.15
Kecskeméti Ferenc, Kistelek - 2016.08.11