RM Gastro FE 60 EL Elektromos fritőz
Cikkszám: FE 60 EL
(3 értékelés alapján)Termék ára
381 512 Ft + ÁFA
Bruttó: 484 520 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro FE 60 EL Elektromos fritőz
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A fritőz a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 600-as főzősorhoz tartozik.
Termék jellemzői:
- 2 x 8 literes,
- asztali kialakítás,
- hidegzónás,
- olajleeresztőcsappal rendelkezik,
- kétaknás fritőz,
- 14 kg sült burgonyát lehet vele 1 óra alatt sütni,
- rozsdamentes acél burkolat és tartály,
- a hőmérsékletet 50-190°C között tudjuk szabályozni,
- a biztonsági termosztát 235°C-on kapcsol le,
- biztonsági mikrokapcsolóval,
- 2 db 1/1 méretű kosárral rendelkezik
A következő RM Gastro kosarak kompatibilisek a fritőzhöz:
- 1/1 Kosár 8 literes fritőzhöz,
- 1/2 Kosár 8 literes fritőzhöz
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro FE 60 EL Elektromos fritőzt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | FE 60 EL |
| Szélesség | 660 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 36.2 kg |
| Teljesítmény | 6 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 2 aknás, 8 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Takács Dorottya, Solt - 2016.05.12
Bárány Kata, Kisújszállás - 2016.03.08
Ruzsa Zsófia, Celldömölk - 2016.02.13