RM Gastro EPP 02 Kétkamrás statikus sütő
Cikkszám: EPP02
(2 értékelés alapján)
RM Gastro EPP 02 Kétkamrás statikus sütő
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált.
Termék jellemzői:
- elektromos üzemű statikus sütő,
- 2 db GN 2/1 tálcahellyel,
- a hőfokot 50-300°C között tudjuk szabályozni,
- az alsó és felső fűtőszál külön vezérelhető,
- rozsdamentes acél külső burkolat,
- állítható magasságú rozsdamentes acél lábak,
- 8 kW-os teljesítmény
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro EPP 02 Kétkamrás statikus sütőt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, büféknek, bisztróknak, szállodáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | EPP02 |
| Szélesség | 950 mm |
| Mélység | 902 mm |
| Magasság | 1155 mm |
| Súly | 121.2 kg |
| Teljesítmény | 8 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 2 tálcás, GN 2/1 |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Fehér Tímea, Vámospércs - 2016.06.03
Kocsis Melinda, Téglás - 2016.01.12