RM Gastro BI 90/100 E Elektromos 100 literes főzőüst
Cikkszám: BI 90/100 E
(1 értékelés alapján)Termék ára
1 784 121 Ft + ÁFA
Bruttó: 2 265 833 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
RM Gastro BI 90/100 E Elektromos 100 literes főzőüst
A több, mint 20 éves múlttal rendelkező csehországi RM GASTRO az évek alatt Európa egyik elismert piacvezető vendéglátóipari eszközöket gyártó vállalatává vált. A főzőüst a nagy teljesítményű, könnyen kezelhető RM Gastro 900-as főzősorhoz tartozik.
A főzőüstök a nagykonyhák nélkülözhetetlen eszközei, hiszen tökéletesen alkalmasak levesek, főzelékek és egyéb hígabb ételek elkészítésére. Az üstöt körülvevő duplikátor rendszer segít megakadályozni, hogy az ételeink leégjenek. A duplikátor rész vízfeltöltését félautomatikus rendszer szabályozza.
Termék jellemzői:
- indirekt - dupla falú fűtéssel,
- kettős biztonsági rendszerrel,
- vízfeltöltő csappal,
- hidegvíz-csatlakozóval,
- félautomata vízfeltöltés,
- ergonomikus fedél fogantyú a biztonságos tartály nyitáshoz,
- leeresztőcsappal
Partnereink tapasztalatai alapján az RM Gastro BI 90/100 E Elektromos 100 literes főzőüstöt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | BI 90/100 E |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 900 mm |
| Magasság | 900 mm |
| Súly | 131.7 kg |
| Teljesítmény | 21 kW |
| Feszültség | 400 V |
| Speciális | 100 literes |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Simon Anett, Vésztő - 2016.05.26