QS-9L 9 literes Kutter
Cikkszám: QS9L
(3 értékelés alapján)
QS-9L 9 literes Kutter
Az egyszerűen és könnyen használható kutterek képesek az összes szükséges munkát elvégezni a konyhában: vágás, aprítás, darálás, gyúrás és dagasztás.
A következő termékek aprítására, pépesítésére ajánljuk:
- húsfélék,
- halak,
- gyümölcsök,
- zöldségek,
- sajtok
Termék jellemzői:
- a 9 liter űrtartalmú tál magas minőségű rozsdamentes acélból készült, mely megfelel a biztonsági és élelmiszer-higiéniai követelményeknek,
- a fedőn lévő ablakon át könnyen szabályozható a vágás intenzitása és ideje,
- a legmagasabb vágási hatékonyság miatt nagy, S alakú késsel van felszerelve
Partnereink tapasztalatai alapján a QS-9L 9 literes Kuttert kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak, kórházaknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | QS9L |
| Szélesség | 480 mm |
| Mélység | 315 mm |
| Magasság | 395 mm |
| Súly | 22 kg |
| Teljesítmény | 0,62 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 9 literes tartály |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Kádár Zalán, Fehérgyarmat - 2016.11.24
Tímár Lilla, Enying - 2016.08.11
Vida Melinda, Nagykálló - 2015.10.06