Termék ára
284 795 Ft + ÁFA
Bruttó: 361 690 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
Intercom MINI-COOKING SOUS-VIDE precizíós főzőmedence
Forradalmi és innovatív eszköz, amely lehetővé teszi a vákuumcsomagolt termékek alacsony hőmérsékleten való főzését. Folyamatos vízáramoltatással biztosítja az egyenletes hőeloszlást.
Két különbözõ fázist különböztethetünk meg a munkaciklusban: a hőmérséklet beállítását a vezérlőpanelen (általában a hőmérséklet elérése nem haladja meg a 60°C -ot) és a sütési idő beállítását. A vizes közeg a működés ideje alatt végig állandó, ezért lehetőség van a hőmérséklet ellenőrzésére egy olyan szenzornak köszönhetően, amely lehetővé teszi a stabilitást.
Ez az új technológia sok előnnyel jár, és a főzési eredmények is kiválóak: az ételek rendkívül puhák és ízletesek maradnak, az ízek felmagasztosulnak, és a súlyvesztés is lecsökken. Ez az oka annak, hogy a MINI-COOKING minden professzionális konyhának alapvető eszköze.
Termék jellemzői:
- duplafalú medence és hőszigetelt fedél gondoskodik az energiatakarékos működésről,
- kapacitás: 9 liter
Partnereink tapasztalatai alapján az Intercom MINI-COOKING SOUS-VIDE precizíós főzőmedencét kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, büféknek, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | MINICOOKING |
| Szélesség | 345 mm |
| Mélység | 285 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Súly | 6.5 kg |
| Teljesítmény | 0,4 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 9 literes tartály |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába