HTT20 Dagasztógép felnyitható fejjel
Cikkszám: HTT20
(1 értékelés alapján)
HTT20 Dagasztógép felnyitható fejjel
Ezekkel a dagasztógépekkel gyönyörűen és könnyedén tudunk a puha kelt tésztával dolgozni, így pl. a kenyér és pizza tészta is tökéletes állagú lesz. Egysebességű keverési funkció és kétszeres forgóhatás jellemzi, ugyanis mind a tál, mind a keverőszár forognak.
Termék jellemzői:
- erőteljes motor,
- hűtőventilátor,
- alacsony zajszint,
- 20 literes / 16 kg-os keverőtál,
- kapacitás: 8 kg száraz liszt,
- rozsdamentes acél tál,
- festett ház,
- rozsdamentes fix üst,
- rozsdamentes keverőspirállal,
- 156 fordulat/perc,
- egysebességű,
- lánchajtásos
Partnereink tapasztalatai alapján a felnyitható fejjel rendelkező DN20B Dagasztógépet kifejezetten ajánljuk élelmiszerboltoknak, éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | HTT20 |
| Szélesség | 750 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Magasság | 870 mm |
| Súly | 150 kg |
| Teljesítmény | 1,5 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 20 literes üst, felnyitható fej, fix üst |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Takács Alex, Kapuvár - 2016.09.22