HS10 Szeletelőgép 250 mm tárcsaátmérővel
Cikkszám: HS10
(1 értékelés alapján)
HS10 Szeletelőgép 250 mm tárcsaátmérővel
A szeletelőgép csendes és üzembiztos működését a nagyteljesítményű motor biztosítja.
Az alábbi élelmiszerek szeletelésére ajánlott:
- zöldség,
- felvágott
Kiknek ajánljuk?
- éttermeknek,
- nagyüzemű konyháknak,
- pizzériáknak,
- szállodáknak,
- húsboltoknak,
- továbbá bármilyen üzemi vagy nagykonyhai felhasználásra
Termék jellemzői:
- a készülék elektromos eloxált alumíniumból készült, ezáltal korrózióálló,
- talapzata kalapácslakkal bevont,
- 250 mm tárcsaátmérő,
- edzett acél kés,
- felszerelhető élező,
- 0-17 mm vágási (szelet) vastagság
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | HS10 |
| Szélesség | 480 mm |
| Mélység | 480 mm |
| Magasság | 420 mm |
| Súly | 26 kg |
| Teljesítmény | 0,24 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 250 mm körkés |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Bajusz Mátyás, Fegyvernek - 2016.12.03
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Eddigi kérdések és válaszok a termékkel kapcsolatban
Még nem tettek fel kérdést ezzel a termékkel kapcsolatban.