EPF 3432 3 db ajtóval, hátsó felhajtással
A hűtött munkaasztalok egyrészt a legkülönbözőbb konyhai feladatokhoz biztosítanak munkafelületet, másrészt rendelkeznek hűtőkamrával is, ami azért előnyös, mert az alacsonyabb hőmérsékletet igénylő alapanyagok, élelmiszerek tárolására is alkalmasak. Kisebb konyhákba kitűnő választásnak bizonyulnak, hiszen többfunkciós jellegükből adódóan helytakarékosak.
Ugyanezen tulajdonságuknak köszönhetően minimalizálják a feladatok közötti időt, ami nagyban megkönnyíti a dolgozók munkavégzését.
Termék jellemzői:
- 3 db ajtóval rendelkezik,
- 500 literes,
- 10 cm-es hátsó felhajtás
- GN 1/1-es rács polccal,
- ventilációs hűtéssel,
- kívül-belül rozsdamentes,
- rácspolccal és csúsztató sínnel,
- jobb oldalra szerelt kompresszorral,
- kisfeszültségű vezérlő panellel,
- elektronikus termosztát,
- automata felolvasztó és kondenzvíz párologtató,
- állítható lábak,
- hűtés: -2/+8°C, +43°C külső hőmérsékletig
Partnereink tapasztalatai alapján az EPF 3432 500 literes hűtött munkaasztalt 3 db ajtóval kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | EPF 3432 hf. |
| Szélesség | 1795 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 860 mm |
| Súly | 145 kg |
| Teljesítmény | 0,33 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 3 ajtós |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába