DN10 Dagasztógép fix fejjel
Cikkszám: DN10
(1 értékelés alapján)
DN10 Dagasztógép fix fejjel
Ezekkel a dagasztógépekkel gyönyörűen és könnyedén tudunk a puha kelt tésztával dolgozni, így pl. a kenyér és pizza tészta is tökéletes állagú lesz. Egysebességű keverési funkció és kétszeres forgóhatás jellemzi, ugyanis mind a tál, mind a keverőszár forognak.
Termék jellemzői:
- erőteljes motor,
- hűtőventilátor,
- alacsony zajszint,
- 10 literes / 8 kg-os keverőtál,
- kapacitás: 4 kg száraz liszt,
- rozsdamentes acél tál,
- festett ház,
- rozsdamentes fix üst,
- rozsdamentes keverőspirál,
- 193 fordulat/perc,
- egysebességű
Partnereink tapasztalatai alapján a fix fejjel rendelkező DN10 Dagasztógépet kifejezetten ajánljuk éttermeknek, cukrászdáknak, szállodáknak, pizzériáknak, és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | DN10 |
| Szélesség | 730 mm |
| Mélység | 460 mm |
| Magasság | 750 mm |
| Súly | 85 kg |
| Teljesítmény | 0,4 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 10 literes üst, fix fej, fix üst |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Olasz Andi, Lenti - 2017.01.04