Termék ára
839 656 Ft + ÁFA
Bruttó: 1 066 363 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
Dalmec PECT 703 AN SP Hűtött munkaasztal
A Dalmec olasz gyártmányú, professzionális nagykonyhai, 460 literes, 3 ajtós, GN 1/1-es ráccsal és polccal rendelkező hűtött munkaasztal kívül belül rozsdamentes acél borítással rendelkezik és trópusi kivitelű, könnyen szerelhető, monobloc rendszerű aggregáttal működik, nincs hátsó felhajtás. Fedlap nélkül.
Termék jellemzői:
- 460 literes űrtartalmú,
- trópusi kivitelű,
- 60 mm-es, magas nyomáson fröccsöntött CFC és HCFC mentes poliuretán hőszigetelés,
- R290 hűtőközeg,
- automatikus leolvasztás,
- 3 db ajtóval rendelkezik, amelyek önzáródóak és mágneses tömítéssel rendelkeznek,
- GN 1/1-es ráccsal és polccal rendelkezik, nincs hátsó felhajtása,
- könnyen tisztítható belső burkolat,
- higiénikus kivitelű lekerekített élekkel és sarkokkal,
- kérésre görgős lábakkal rendelhető (ezt kérjük előre jelezni),
- maximális környezeti hőmérséklet és páratartalom: +45°C / RH65%,
- hűtési tartomány: 0/+10 °C
Partnereink tapasztalatai alapján a Dalmec PECT 703 AN SP Hűtött munkaasztalt kifejezetten ajánljuk éttermeknek, szállodáknak, kórházaknak, iskoláknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | PECT 703 AN SP |
| Szélesség | 1730 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 810 mm |
| Súly | 112 kg |
| Teljesítmény | 0,35 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | nincs hátsó felhajtása |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába