Dalmec 600 L GN 2/1 Ventilációs Hűtőszekrény
Cikkszám: PECC060AN
(3 értékelés alapján)Termék ára
648 076 Ft + ÁFA
Bruttó: 823 057 Ft
Rendelhető (érdeklődjön munkatársunknál)
Dalmec 600 L GN 2/1 Ventilációs Hűtőszekrény
A Dalmec olasz gyártmányú, professzionális nagykonyhai, 600 literes, GN 2/1-es ventilációs hűtőszekrény kívül belül rozsdamentes acél borítással rendelkezik, és felül elhelyezett, monobloc rendszerű hűtőaggregát és elpárologtató is jellemzi.
Kiknek ajánljuk?
- éttermeknek,
- nagyüzemű konyháknak,
- pizzériáknak,
- szállodáknak,
- húsboltoknak,
- továbbá bármilyen üzemi vagy konyhai felhasználásra
Termék jellemzői:
- 60 mm-es, magas nyomáson fröccsöntött CFC és HCFC mentes poliuretán hőszigetelés,
- R290 hűtőközeg,
- automatikus leolvasztás,
- digitális termosztát,
- hűtési tartomány: 0/+10 °C,
- max. környezeti hőmérséklet és páratartalom +45°C / RH 65%,
- önzáródó, mágneses tömítésű ajtó, melynek nyitási irányát igény szerint lehet kérni (kérjük a megrendeléskor jelezni),
- igény esetén görgős lábakkal rendelhető,
- lekerekített belső sarkok a könnyebb tisztítás érdekében
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | PECC060AN |
| Szélesség | 720 mm |
| Mélység | 715 mm |
| Magasság | 2080 mm |
| Súly | 120 kg |
| Teljesítmény | 0,32 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | 600 liter |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába
Vásárlóink értékelései
Bakó Vilmos, Szentgotthárd - 2016.09.08
Lakatos Kata, Mezőberény - 2016.08.28
Simon Máté, Lőrinci - 2015.11.10