CASO Barbecue – Prep & Cool kültéri borhűtő tárolóval
CASO Barbecue – Prep & Cool kültéri borhűtő tárolóval
Gondolt már rá, hogy legbecsesebb borait egy modern borhűtőben tárolja?
A CASO Barbecue – Prep & Cool kültéri borhűtőt kifejezetten kültéri használatra tervezték, így ideális nyári kerti partikhoz vagy a nyári konyhába a borok hűtéséhez. Egy zónájának és kompresszoros hűtéstechnikájának köszönhetően egyszerre hűthető le az összes benne tárolt palack. Emellett minden tulajdonsággal rendelkezik, amely a Caso borhűtők prémium minőségére jellemző: exkluzív külső, megbízható rendszer, könnyű kezelhetőség és német csúcstechnológia.
Termék jellemzői:
- Tároló a Barbecue hűtőhöz, eltávolítható oldalelemekkel
- Beépített, 63 literes hűtővel
- Kiváló minőségű rozsdamentes acél
- Ideális fedett teraszokra cseppállóságuk miatt
- Energiaosztály: A
- 1 hőmérsékleti zóna, a hőmérséklet manuálisan szabályozható 0 – 10 °C között
- Kompresszoros hűtéstechnika
- 3 rétegű biztonsági üveg UV szűrő filterrel az optimális fényvédelemért
- Eltávolítható polcok
- Oldalsó polcok teherbírása 25 kg
- Könnyen tisztítható
- A könnyű szállítás érdekében 4 darab kerékkel rendelkezik
Partnereink tapasztalatai alapján a Barbecue - Prep & Cool kültéri borhűtőt kifejezetten ajánljuk háztartási használatra, éttermeknek, szállodáknak, pizzériáknak és egyéb nagykonyhai felhasználás céljából.
Oldalunkon törekszünk a pontos és hiteles információközlésre, azonban az adatok állandó változása miatt időnként előfordulhatnak esetleges pontatlanságok. Képeink illusztrációk.
| Cikkszám | Barbecue – Prep & Cool kültéri (681) |
| Szélesség | 101 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Magasság | 98 mm |
| Súly | 31.73 kg |
| Teljesítmény | 0,60 kW |
| Feszültség | 230 V |
| Speciális | Kültéri borhűtő, eltávolítható oldalelemekkel. |
Értékelés írása
Értékelés írásához kérjük lépjen be felhasználói fiókjába